Avcılar Araç Değer Kaybı Avukatı

Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile sizlere aile hukuku alanlarında en iyi hizmetleri verme misyonu ile çalışan Küçükokka Hukuk Bürosu olarak, sizleri İstanbul Avcılar araç değer kaybı avukatı arayışlarınızda en iyi şekilde bilgilendiriyoruz.

Araç değer kaybı, kaza sonrası araçta meydana gelen hasarın tamamının onarılmış olsa bile aracın değerindeki azalmayı ifade eder. Bu değer kaybı, aracın yeniden satış değerini düşürür. Bu nedenle, bir kaza sonrasında araç sahipleri, araç değer kaybı talep etme haklarına sahiptirler.

Araç Değer Kaybı Nasıl Alınır? Araç değer kaybı, kaza sonrası araç sahibinin sigorta şirketinden tazminat talep etmesiyle alınabilir. Sigorta şirketi, aracın değer kaybı miktarını tespit etmek ve bu tutarı ödemekle yükümlüdür. Ancak sigorta şirketleri, bu tutarları genellikle düşük belirledikleri için araç sahipleri bu konuda hukuki destek alabilirler.

Hızlı İletişim

0551 081 77 10 info@kucukokka.av.tr Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cd. Ataköy Towers A Blog No:109 AVCILAR / BAKIRKÖY / İSTANBUL

Araç Değer Kaybı Şartları Nelerdir?

Araç değer kaybı, trafik kazası sonucu hasar gören araca sahip olan kişilerin hak kazandığı bir tazminattır. Ancak bu tazminatın alınması için belirli şartlar bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:

  • Kaza sonrası araç sahibinin aracın yeniden satış değerinde bir azalma olduğunu tespit etmesi gerekmektedir.
  • Aracın hasarı, aracın yeniden satış değerinde ciddi bir azalmaya neden olmalıdır.
  • Değer kaybı, aracın hasarlı olduğu dönemden önceki dönemde, benzer bir aracın satılması durumunda alınacak fiyat değeriyle karşılaştırılmalıdır.

Avcılar Araç Değer Kaybı Avukatı

Araç değer kaybı taleplerinde, araç sahiplerinin haklarını savunmak için alanında uzman ve tecrübeli bir avukatın yardımına başvurması önerilir. Avcılar Araç Değer Kaybı Avukatı olarak, Küçükokka Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize bu konuda profesyonel destek sağlamaktayız. Müvekkillerimizin haklarını korumak, tazminat taleplerini en yüksek tutarda almalarını sağlamak için hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, değer kaybı tespiti konusunda uzmanlaşmış ekibimizle araçların değer kaybı miktarını hassasiyetle tespit ederek müvekkillerimize en doğru bilgiyi sunmaktayız.

Avcılar Araç Değer Kaybı Avukatları Kimlerdir ?

Avcılar Araç değer kaybı avukatları, baroya bağlı olarak çalışan ve özellikle yöneldiği alanlar araç değer kaybı tazminat davaları olan avukatlardır.

Avcılar En İyi Kira Araç Değer Kaybı Avukatı Nasıl Bulunur ?

Avcılar En iyi Araç değer kaybı avukatı, mesleğinin ahlaki ve teknik tüm gerekliliklerini bilip uygulayan ve müvekkilinin hakkını son damlasına kadar gözeten avukattır.

Avcılar Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cd. Ataköy Towers A Blok No:109 AVCILAR / BAKIRKÖY / İSTANBUL

Call Now Button
ankara en iyi ingilizce kursu Avukat Tunc sudi tol Palma hukuk Avukat Ceyhun guvel Avukat Naci özkan Avukat Hakan mert Avukat Merve kolman Prodor Mustafa Kök Kayakocvib