Hakkımızda

Küçükokka Hukuk Bürosu

Küçükokka Hukuk Bürosu olarak yaşamınızın belki de en zor geçen dönemlerinde ve en hassas olduğunuz anlarınızda sizlerin ve ailenizin acılarınızı dindirip içinize su serpmek için buradayız. Alanlarında uzman avukatlarımız ve destek elemanlarımızla kalabalık bir ekip halinde var gücümüzle çalışıyoruz.

Öncelikle İş, Ceza , İcra, Aile ve Boşanma Avukatlığı ve Danışmanlığı olmak üzere hukukun birçok alanında söz sahibi konumda olan uzman ekibimizle her an yanınızdayız.

Bilgi ve birikimlerimizi kullanarak menfaatlerinizi sonuna kadar korumak için buradayız. Müvekkil ve avukat ilişkilerinde şeffaf olmayı misyon edindik. Ofisimize ilk girişinden başlayarak tüm sorunlarınızın hallolmasına kadar rapor sunmayı ve davanız hakkında bilgi vermeyi önemsiyoruz. Şeffaflık misyonuyla çıktığımız bu yolda sizlere her zaman en iyi ve en doğru çözümü sunmak için buradayız.

Ofisimizden Kareler

Avcılar Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cd. Ataköy Towers A Blok No:109 AVCILAR / BAKIRKÖY / İSTANBUL

Call Now Button
ankara en iyi ingilizce kursu Avukat Tunc sudi tol Palma hukuk Avukat Ceyhun guvel Avukat Naci özkan Avukat Hakan mert Avukat Merve kolman Prodor Mustafa Kök Kayakocvib