Avcılar Uyuşturucu Avukatı

Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile sizlere aile hukuku alanlarında en iyi hizmetleri verme misyonu ile çalışan Küçükokka Hukuk Bürosu olarak, sizleri Avcılar uyuşturucu avukatı arayışlarınızda en iyi şekilde bilgilendiriyoruz.

İstanbul Avcılar Uyuşturucu Avukatı uyuşturucu madde bulundurmak, ticaretini yapmak gibi suçlardan kaynaklı olarak yapılan ceza yargılamalarında etkin rol oynayan avukattır. Uyuşturucu Avukatı olarak halk ağzında yaygınlık kazanan tanımlaması aslında uyuşturucu madde ile ilgili yapılan ceza soruşturma ve kovuşturmalarında kişilerin vekilliğini ve müdafiliğini yapan avukattır. Avcılar Uyuşturucu Avukatı da İstanbul ilinde faaliyet gösteren avukatlar için kullanılmaktadır.

Hızlı İletişim

0551 081 77 10 info@kucukokka.av.tr Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cd. Ataköy Towers A Blog No:109 AVCILAR / BAKIRKÖY / İSTANBUL

Avcılar Uyuşturucu Avukatı

Vücuda zararı büyük olan uyuşturucu maddenin bulundurulması, kullanılması, üretilmesi ve satılması dahil tüm bunlar suç niteliği taşımaktadır. Fakat; bu suçların işlenme durumlarına göre alınacak ceza oranları değişmektedir. Örneğin; uyuşturucu kullanan ile ticaretini yapan arasında büyük bir ceza farkı vardır.

Fakat bazı durumlar vardır ki uyuşturucuyla hiçbir bağlantısı olmadığı halde kendisini yeteri kadar savunamadığı için ceza alan kişiler vardır. Örneğin; kişinin, iletişimde olduğu kişilerin uyuşturucu satıcısı olduğunu bilmeden onlarla birlikte zaman geçirirken yakalanması, yine bilgisi dışında uyuşturucu kuryeliği yapması ve bu şekilde yakalanması, evinde ya da arabasında haberi olmadan uyuşturucu bulundurması ve bu şekilde yakalanmasıdır.

Bu durumlarda kişinin bırakın polisi, hakimi ikna etmesini kendi aile fertlerini dahi ikna etmesi oldukça zordur. Bu sebeple tecrübe sahibi, işinin ehli bir uzman kadrodan oluşan, Küçükokka Hukuk Bürosuna ait Avcılar uyuşturucu avukatı talebinde bulunmalısınız. Böylece uzman kişiler tarafından savunulacak ve haksızlığa uğrama durumunuzun önüne geçeceksiniz. Uyuşturucu suçlarına örnek olarak gösterilecek konular, Türk Ceza Kanunu’nda suç sayılan olaylar aşağıda açıklanmıştır.

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma Suçu

Uyuşturucu madde ticareti suçunda; uyuşturucuyu imal etmek, ihracatını yapmak, ithal etmek, ülke içerisinde satmak, başkalarına satmaları için vermek, sevkiyatını yapmak, saklanması amaçlı depolamak gibi davranışlar yer almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra uyuşturucu maddenin sahip olduğu niteliğe göre ceza daha da ağırlaşmaktadır. Bu suçlar arasında haksızlığa uğramış olan fakat kendisini ifade edemediği için durumu açıklığa kavuşturamamış ceza alan birçok kişi vardır. Örneğin bir nakliyat firmasına haberi olmadan uyuşturucu sevkiyatı yaptırılabilir.

Uyuşturucu maddenin farklı maddelerin veya ürünlerin içerisinde saklanarak bu durum gerçekleşebilir. Böyle bir durumda yakalanan kişinin, haberim yoktu diyerek kendisini anlatmaya çalışması oldukça zor olacaktır. Bu sebeple; sizlerin Küçükokka Hukuk Bürosunda çalışan alnında uzman Avcılar uyuşturucu avukatı kadrosundan destek almanız gerekmektedir.

Uzman kadrodan oluşan avukatlarımız, tecrübeleri sayesinde sizleri bulunduğunuz zorluktan deliller yardımıyla kurtaracaktır.

Uyuşturucu Madde Bulundurma Suçu

Uyuşturucu madde kullanmasa dahi, uyuşturucu ticaretini yapan kişilere kolaylık sağlamak amaçlı depolamak, bu suç içerisinde yer almaktadır. Fakat burada farklı bir durum devreye girmektedir. Bu suçu bilerek işleyenlerin yanı sıra bilgisi dışında da işleyenler de vardır.

Örneğin, farklı ürünler depoladığını zannederek uyuşturucu ürünlerinin saklanması ve muhafazası için deposunu kullandırmak da sizi suçlu yaparak. Bunu bilmeden yaptığınızı ispat edememeniz durumunda suçu işleyenlerle aynı konumda görünür ve aynı derecede cezalandırılırsınız.

Sizi bu durumdan kurtarabilecek bir tek kişi vardır. O da alanında uzman ve tecrübeli bir avukattır. Küçükokka Hukuk Bürosu’nun web sitesini ziyaret ederek alanında uzman Avcılar uyuşturucu avukatı kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Satış amacı gütmeksizin bir başkasına uyuşturucu madde temini sağlamaktır. Uyuşturucu maddeyi veren kişi satış amacı gütmemesinin yanı sıra alan kişinin ise ne amaçla aldığının da bir önemi yoktur. Tüm bunlar suç olarak kabul edilmiştir.

Uyuşturucu Madde Kullanma Suçu

Kişi üzerinde uyuşturucu ile yakalandığında, değerlendirme yapılır. Bu değerlendirmede ölçü olarak baz alınan kısım ise uyuşturucu maddenin miktarıdır. Eğer miktar kullanım ölçüsünde ise kullanma suçuyla yargılanır. Fakat eğer uyuşturucu madde miktarı kullanımdan çok daha fazla miktarda ise ticaretini yapmakla suçlanır. Bu iki durumda da alınacak cezalar farklılık gösterir.

Kullanan kişilere verilecek ceza daha az iken satan kişiler daha çok ceza almaktadır. Bir karışıklık oluşması halinde kullanıyorken ticaretini yapıyormuş gibi zor bir durumda kalabilirsiniz. Gözle görülen deliller bunun aksini göstermese de siz kullanıcı olduğunuzu iddia ediyor ve bunu ispatlamak istiyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız.

Küçükokka Hukuk Bürosunun web sitesini ziyaret ederek, Avcılar uyuşturucu avukatı aradığınızı ve gerekli bilgileri sayfada bulunan butona girmeniz dahilinde, tercih etmiş olduğunuz saat diliminde cep telefonunuz üzerinden sizinle iletişime geçilecek ve sizlere Avcılar uyuşturucu avukatı tayin edilecektir.

Avcılar Uyuşturucu Avukatları Kimlerdir ?

Avcılar Uyuşturucu avukatları, baroya bağlı olarak çalışan ve özellikle yöneldiği alanlar Uyuşturucu davaları olan avukatlardır.

Avcılar En İyi Uyuşturucu Avukatı Nasıl Bulunur ?

Avcılar En iyi Uyuşturucu avukatı, mesleğinin ahlaki ve teknik tüm gerekliliklerini bilip uygulayan ve müvekkilinin hakkını son damlasına kadar gözeten avukattır.

Avcılar Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cd. Ataköy Towers A Blok No:109 AVCILAR / BAKIRKÖY / İSTANBUL

Call Now Button
ankara en iyi ingilizce kursu Avukat Tunc sudi tol Palma hukuk Avukat Ceyhun guvel Avukat Naci özkan Avukat Hakan mert Avukat Merve kolman Prodor Mustafa Kök Kayakocvib